З 20 травня по 20 червня ДАІ тотально перевірятиме закарпатських маршрутчиків

Перш за все профілактична операція направлена на підвищення безпеки при перевезенні пасажирів, забезпечення дотримання законодавства пасажироперевізниками. Свою увагу працівники ДАІ передусім зосередять на нерегулярних перевезеннях пасажирів.

Працівники ДАІ спільно із представниками підрозділу Укртрансінспекції перевірять наявність ліцензій на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами у суб’єктів господарювання, технічну готовність автобусів, мікроавтобусів та іншого відповідного транспорту до експлуатації у літній період, пише УДАІ УМВС України в Закарпатській області

Крім того, буде здійснюватися контроль за дотриманням водіями режиму праці та відпочинку, проходження ними обов’язкового медичного контролю перед виходом на маршрут.

«Передусім, працівники ДАІ увагу будуть приділяти транспортну, який здійснює перевезення організованих груп дітей до місць літнього відпочинку та звісно, і іншому пасажирському транспорту. У сезон екскурсій та відпусток збільшується кількість пасажирських перевезень відповідно і увага нашої служби до них зросте. Основна наша мета – забезпечити безпечне пересування громадян дорогами Закарпаття. Перевізники в свою чергу, також повинні про це подбати», – зазначив начальник ДАІ Закарпаття Михайло Бойчук.

Інспектори ДАІ прослідкують аби водії пасажирського транспорту не перевищували швидкісний режим, дотримувалися правил проїзду залізничних переїздів, обгону, зупинки і стоянки та інших вимог правил дорожнього руху.

http://www.mukachevo.net