В Ужгороді виявили незаконну кімнату для розваг

Міні-казино було ретельно приховане від сторонніх очей, а потрапити в нього можна було тільки за попереднім телефонним записом

Днями працівники сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Ужгородського міськвідділу міліції виявили чотири незаконнодіючі ігрові апарати в підпільній залі.

В ході проведення санкціонованого обшуку в приміщеннях одного зрозважальних закладів по вул.Собранецькій в Ужгороді правоохоронцівиявили розважальну залу для обмеженого кола клієнтів. Вхід до неїздійснювався тільки за попередньою домовленістю по телефону. Увійти до ігрової зали «VIP-клієнти» могли в супроводі персоналу закладу та лише через окремий вхід з двору.
У розмові з міліціонерами працівниця, яка відповідала за даний напрямок роботи стверджувала, що вона лише прийшла влаштовуватися на роботу вданий заклад. Про приховане приміщення з функціонуючими ігровимиапаратами нічого не знає. Однак значна сума грошей – понад 4000 гривень в сумочці «безробітної» ужгородки, ключі від зазначеної зали та докази свідчать про протилежне…

Правоохоронці вилучили та направили на експертизу 4 ігрових автомати,грошові кошти, отримані незаконним шляхом, що підтверджують факт ведення незаконного грального бізнесу.

Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкритокримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України(зайняття гральним бізнесом). Санкція статті передбачає покарання у виглядіштрафу в розмірі від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуванихмінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Проводиться досудове розслідування.

Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС

Comments are closed.