Україна стоїть на порозі широкомасштабної агресії з боку Росії

Про це повідомив заступник секретаря РНБО, колишній міністр оборони Михайло Коваль в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV.

“На жаль, Україна, як ніколи, стоїть на порозі широкомасштабної агресії з боку нашого північного сусіда. Дійсно зараз на кордонах України розташовані російські війська, найбільш потужне угрупування розташоване в анексованому Криму – 22 тисячі військових Збройних сил Росії”, – сказав він.

“На наших кордонах, починаючи від Чернігова до Новоазовська, також на чотирьох напрямах розташовані російські з’єднання та частини”, – додав Коваль.

Як відомо, у понеділок був збитий літак повітряних сил АН-26, який виконував завдання в рамках повітряно-транспортного забезпечення активної фази АТО. Згодом члени екіпажу збитого літака АН-26 вийшли на зв’язок з Генштабом.

Як повідомив міністр оборони Валерій Гелетей, з огляду на те, що літак йшов на висоті 6500 м, його ураження переносними зенітними комплексами є неможливим, тобто літак був вражений іншою, більш потужною ракетною зброєю, яка була застосована, вірогідно, з території Російської Федерації.

http://www.pravda.com.ua