“Говерла” і “Карпати” зіграли у бойову нічию в західному дербі

У першому турі чемпіонату України відбулося перше з шести західноукраїнських дербі.

В Ужгороді “Говерла” і “Карпати” зіграли у бойову нічию – 2:2. За традицією стартового туру рахунок було відкрито зі стандарту. Максим Шацьких ударом зі штрафного забив свій 122-й гол у чемпіонатах України. Пізніше його ж подача призвела до влучання у стійку.

Львів’яни у першому таймі не створили гострих моментів біля воріт Надя. Після перерви ініціативу захопили “зелено-білі”. І досить легко львів’яни не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Тарас Пучковський випередив Де Ліму та встиг на подачу Ігоря Худоб’яка. А згодом той же Де Ліма проспав ривок Балажіца.

Але “Говерла” змогла відігралась завдяки чудовому удару румуна Тудосе у “дев’ятку”. Могли господарі і вирвати перемогу, коли Муртаз Даушвілі ціною фолу останньої надії зупинив Максима Фещука, а сам постраждалий зі штрафного не зумів перекинути “стінку”.

У другому турі “Карпати” прийматимуть донецький “Металург”, а “Говерла” поїде у Запоріжжя на гру з “Металургом”.