Допомога військовим від народного депутата Василя Ковача не забарилася

[Total: 0    Average: 0/5]

1Днями народний депутат України Василь Ковач мав зустріч із обласним військовим комісаром Іваном Васильцюном. Під час розмови з’ясувалося, що потребує допомоги полігон в Оріховиці: кілька місяців тому після буревію було пошкоджено покрівлю окремих навчальних приміщень, постійною є потреба у жерсті для виготовлення мішеней, фарби для їх покриття тощо.

І от уже сьогодні, 9 вересня, на полігон привезли необхідні для ремонтних робіт будівельні матеріали: шифер, шиферні цвяхи, вапно, цемент, жерсть, фарба, орієнтовною вартістю понад 17 тисяч гривень були відвантажені на склад військової частини А 1556 Ужгородської дільниці полігону, повідомляється на сайті народного депутата.

2

 

 

 

 

 

 

 

«Кожен українець, який вболіває за долю своєї країни, який хоче, щоб на нашій землі знов запанував мир, має визначитися, як він може допомогти захисникам нашої Вітчизни, – зазначив Василь Ковач, який навідався на військовий полігон та поспілкувався із військовослужбовцями. – Ми мусимо підтримувати українську армію та надавати посильну допомогу для відновлення її потенціалу».

Начальник полігону Віталій Бережний відзначив, що завдяки допомозі небайдужих до нинішньої складної обстановки у країні військовослужбовці Закарпатської області отримують значну матеріальну та моральну підтримку. І відчуваючи, що суспільство дбає про них, таким чином отримують додатковий стимул стояти за свій народ, за людей, які їм допомагають, які відгукнулись в хвилину, коли військовикам дуже важко.

Фото: Юрій Ломакін, прес-група Закарпатського ОВК

http://nedilya.net

 

Loading...

Comments are closed.