Фестиваль “ЗаСіч” зібрав 11 тис. грн допомоги

На благодійному концерті у рамках фестивалю “ЗаСіч” було зібрано 11 тис. грн, які націоналісти витратили на потреби спецбатальйону “Січ”.

Партія допомоги призначена закарпатцям, що служать у батальйоні “Січ” та 1-му і 2-му об’єднаному батальйоні Нацгвардії. Нагадаємо, що вже майже два місяці в зоні АТО перебуває голова Закарпатської обласної організації ВО “Свобода” Олег Куцин, який розвозить допомогу на передовій, у ті місця, які залишаються осторонь волонтерської допомоги.

Вчора ввечері закарпатські націоналісти на мікроавтобусі із гуманітарною допомогою прибули на розподільчу базу в місто Слов’янськ для визначення маршрутів та подальшого забезпечення сил антитерористичної операції провізією, засобами захисту, ліками та іншими необхідними на фронті речами. Опісля в Ізюмі зустрілись із народними депутатами фракції ВО “Свобода”, що вирушили боронити Україну, та великоваговою вантажівкою допомоги від Валерія Чернякова.

Головний меценат фесту “ЗаСіч” Ігор Ващенко розповів: “Майже кожного дня ми спілкуємося з Олегом Куциним, який повідомляє про нагальні потреби військових та силовиків на сході. Виходячи з цього списку разом із місцевими підприємцями шукаємо кошти для придбання необхідного обладнання. Це, зокрема, спальники, шоломи, бронежилети, термобілизна і теплий одяг, оскільки осінь внесла погодні корективи. Ми не вперше відправляємо допомогу на схід. Нещодавно наші хлопці відвезли три пікапи для штурмових операцій, тепер мікроавтобус, і на цьому не зупинимося”.

Джерело: прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”