Паралельна реальність

У Києві звітують про 70% залатаних ям на Закарпатті.

У Міністерстві інфраструктури України переконують, що станом на 4 серпня в області відремонтовано більше половини доріг.

У відомстві кажуть, що загалом по країні вже відремонтовано 60% ям. Лідерами у цьому плані є Київська, Тернопільська, Волинська, Хмельницька, Житомирська, Рівненська, Вінницька, Чернівецька області, де ліквідували більше 80% ям.

Закарпаття разом з Львівщиною, Запоріжжям, Донеччиною, Франківщиною, Чернігівщиною показало середні показники, а саме 50-70% відремонтованих ям.

І найгірші справи у Миколаївській області – залатано тільки 26%.

Водночас, цікаво, як саме чиновники склали таку позитивну картину щодо закарпатських доріг. Можливо, вони мали на увазі, що відремонтовано 70% із запланованих на цей рік 22-ох кілометрів доріг в області? У такому випадку все сходиться, особливо, виходячи з реального стану обласних доріг.

Чого тільки варта дорога до курортної зони Мукачівщини, яка виглядає мов решето. Також «відремонтованою» виглядає дорога на виїзді з Мукачева у бік Берегова, де поплив асфальт, а колії як залізничні, а також на інших ділянках Берегівської об’їзної.

Можливо, у Мінінфраструктури ремонтом вважають і той випадок, коли закарпатський облавтодор засипав ями на паланківському мосту дрібним щебнем, який відразу ж “розкидали” автівки.

mukachevo.net