За паспортом ходитимемо до центрів надання адміністративних послуг

Із 1 жовтня низка міграційних послуг перейде до Центрів надання адміністративних послуг. Саме у зв’язку з цим в Ужгороді працівники Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області провели навчання з адміністраторами територіальних Центрів надання адміністративних послуг.

Начальник міграційної служби краю Ігор Михайлишин зазначив: головною метою цього семінару є підвищення рівня обслуговування населення в сфері надання адмінпослуг із міграційних питань. Зокрема обговорювалися аспекти виконання розпорядження Кабміну, за яким низку міграційних послуг «перекинуть» Центрам надання адміністративних послуг.

Як відомо, з 1 жовтня цього року виключно через ЦНАПи здійснюватиметься прийом заяв громадян щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України, в тому числі замість пошкодженого, втраченого або викраденого; вклеювання до нього фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку; реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання; реєстрації місця перебування особи; оформлення та видачі довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи.

З 1 січня 2015 року через Центри надання адміністративних послуг розпочнеться прийом заяв громадян щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та проїзного документа дитини.

Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках із громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС України в Закарпатській області

Comments are closed.