18-річний мукачівець створив собі проблеми

Бо за крадіжку доведеться відповідати сповна.

Велосипед, вартістю понад 7 тисяч гривень, вкрали від 14-річного школяра.

Про зникнення велосипеду марки «Dragstar» звернувся 47-річний мешканець Мукачева, який повідомив, що його 14-літній син залишив без нагляду на вулиці Я. Мудрого велосипед біля будинку дідуся. Відлучившись менше, ніж на 5 хвилин, хлопець вже й сліду велосипеду не побачив.

Оперативники карного розшуку того ж дня вийшли на слід зловмисника.Ним виявився 18-річний мукачівець, який спокусився на недешевий велосипед. Як повідомив оперативник Мукачівського міськвідділу міліції Олександр Куриця, хлопець раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Однак привернув увагу працівників міліції тим, що того ж дня намагався перепродати крадену річ.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за част.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Наразі велосипед як речовий доказ вилучений. А молодий юнак перевіряється на причетність до вчинення аналогічних правопорушень.

З кожним роком кількість велосипедистів на дорогах росте, так само, як і зростає кількість крадіжок велосипедів. Це й не дивно, адже велосипед значно легше вкрасти, ніж, скажімо, мобільний телефон чи автомобіль.

Популярністю у велокрадіїв користуються найрізноманітніші велосипеди: і хороші брендові моделі, і підліткові велосипеди, і звичайні недорогі вітчизняного виробництва. Тож, перед тим як купити велосипед чи залишити його без нагляду хоча б на хвилину, правоохоронці радять подбати про захист від крадіїв.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС