На Виноградівщині 179 осіб перебуває на обліку за насильство в сім’ї

Керівництво Виноградівського райвідділу міліції просить громадян, які стали жертвами таких злочинів чи довідались про них, негайно телефонувати до міліції.

З 25 листопада по 10 грудня на всій території України проходить акція «16 днів проти насильства». До цієї акції щорічно долучаються міліціонери Виноградівщини.

Дільничні інспектори міліції, працівники міліції у справах дітей та представники соціальних служб району проводять профілактичні заходи щодо попередження насильства в сім’ї, бесіди з учнями шкіл, де роз’яснюють неповнолітнім їх права у випадках скоєння щодо них насильства або інших протиправних дій, розповідають про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками.

Нещодавно в управлінні соціального захисту населення Виноградівського району із залученням представників соціальних служб, управління освіти, молоді та спорту та міліції був проведений круглий стіл на тему: «Зміни життя-зупини насильство». Учасники круглого столу обговорили проблеми поширення насильства в нашій державі, а також форми та методи, які застосовуються в процесі роботи з жертвами та кривдниками.

Про законні підстави для взяття на профілактичний облік осіб, які вчинили насильство в сім’ї, розповів заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Виноградівського райвідділу майор міліції Маріан Зелді: – Це може бути як і особиста заява про допомогу члена сім’ї, який постраждав від будь – яких умисних дій фізичного, сексуального, психологічного спрямування, так і заяви та звернення інших громадян, яким відомо про застосування насильства в сім’ї або про реальну загрозу його вчинення.

Станом на сьогодні, на профілактичному обліку перебуває 179 осіб, за вчинення насильства в сім’ї правоохоронцями до адміністративної відповідальності притягнено 207 громадян.

З метою своєчасного попередження злочинних проявів, які виникають в результаті протиправного вирішення сімейних конфліктів, протидії всім формам насильства керівництво Виноградівського райвідділу міліції просить громадян, які стали жертвами таких злочинів чи довідались про них, негайно телефонувати до міліції.

Оксана Кобзаренко, Виноградівський РВ УМВС