Перечинці жаліються на струмок з різким запахом, який витікає з хімзаводу

Невідома речовина потрапляє в річку Уж.
До редакції Мukachevo.net звернувся читач з проханням опублікувати проблему яку помітив у місті Перечин.

Як розповідає чоловік, у місті є невелика річка, яка попадає в Уж. Мешканці міста помітили, що кожен день разом з водою стікає якась речовина, яку видно не озброєним оком. Разом з тим відчутно різкий запах.

«Доброго дня, я житель Закарпаття і я піклуюсь про наш край тому я повинен Вам повідомити, яка наразі ситуація в м. Перечин. Я не розумію чому в новинах досі не говорять про екологічну катастрофу яка може статися в Перечині. Мова йде про сморід, якого можна відчути тільки в Перечині», – розповідаєчитач.

 

 

 

 

 

За його словами, причиною такого забруднення є хімзавод, який неподалік від автовокзалу.

«Не далеко від автовокзалу знаходиться хімзавод з якого простягається невеличкий потічок по якому протікає якась рідина, яка дуже смердить, і дитині ясно, що цей потічок втікає в річку УЖ. По всьому місту відчутний запах оцту, а біля самого потічка запах нагадує людські випорожнення. Даний хімзавод важливий для місцевих мешканців, тому, що там є робота, там є зарплатня. В Перечинському районі є багато баз відпочинку, туристів багато, соромно коли десь за межами Закарпаття хтось буде говорити, як смердить в Перечині», – пише чоловік.

Дивно, що раніше ніхто не звертав увагу на цю проблему. Як доказ закарпатець надіслав на нашу пошту фотографії того самого потічка.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.