Цьогоріч на Закарпатті побільшало туристів

За І півріччя 2015 року суб’єкти господарювання області сплатили до місцевих бюджетів 566,47 тис. грн туристичного збору, що на 192,9 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, цьогоріч фізичні особи краю сплатили понад 320 тис. грн туристичного збору, у свою чергу юридичні – понад 240 тис. грн.

Нагадуємо, що відповідно до статті 268 Податкового кодексу України платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Зокрема, справляють збір податкові агенти під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

Туристичний збір сплачується до місцевого бюджету за ставками, встановленими місцевими радами Закарпаття, в межах від 0,5 до 1% вартості проживання за місцем розташування готелів, мотелів, санаторних закладів.

Головне управління ДФС у Закарпатській області

Comments are closed.