Чиновники Ужгородського району незаконно забрали в держави землі на 10 мільйонів

[Total: 0    Average: 0/5]

Кримінальне провадження за фактом незаконного вилучення в державного підприємства понад 860 га земель розпочала Ужгородська міжрайонна прокуратура.

Прокуратурою внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження по факту зловживання службовим становищем (ч.2 ст. 364 КК України) та вчинення службового підроблення (ч.2 ст. 366 КК України) службовими особами Ужгородської РДА, управління Держкомзему в Ужгородському районі, Великолазівської сільської ради, ДП «Радгосп-завод Великолазівський», які незаконно, всупереч вимог земельного законодавства, вподовж 1997-2014 років вилучили земельні ділянки з постійного користування державного підприємства загальною площею 863 га.

Після незаконного вилучення земельних ділянок з постійного користування частину їх передано в оренду корпорації (загальною площею 531 га), а інші землі переведені в комунальну власність та в подальшому на підставі відповідних рішень сесії сільської ради, розпоряджень голови Ужгородської РДА та погоджень управління Держкомзему в Ужгородському районі безоплатно передані у приватну власність громадянам для ведення фермерського господарства, для ведення особистого селянського господарства та для житлового будівництва, чим спричинено збитки державі у сумі понад 10 млн. грн.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.