Школярі краю матимуть нові меблі та комп’ютерні класи

В обласній раді засідання відбулося постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, національних меншин та інформаційної політики, яку провів її голова Микола Вегеш.

Участь в її роботі взяв і голова обласної ради Володимир Чубірко.

Директор департаменту освіти та науки молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Мотильчак запропонував погодити перелік навчальних закладів для постачання у 2015 році за рахунок коштів обласного бюджету учнівських меблів та навчальних комп’ютерних комплексів.

Зокрема, 146 навчальних закладів отримають комплекти меблів (парти та стільці) для 1-4 класів. Також 11 шкіл краю отримають комплекти нових комп’ютерних класів.

Володимир Чубірко зазначив, що як і обіцялося цього року закарпатські школи отримають набори меблів та комп’ютерні класи. «Для цього з обласного бюджету були передбачені кошти і вже після прийняття комісією рішення в навчальні заклади почнуть завозити та встановлювати меблі й обладнання. Це комплексна робота із оновлення наших шкіл, яку будемо проводити і в майбутньому», – зазначив керівник ради.

Прес-служба облради