До Закарпаття навідались львівські “гастролери”

Троє раніше судимих львів′ян приїхали на Закарпаття красти, в основному з аптек.

Передвечірньої пори в одну з аптек міста Берегова на вул.Корятовича зайшли троє молодих чоловіків. Двоє з них стали цікавитися в молодої провізорки аптеки цінами та характеристикою ліків. Доки дівчина пояснювала відвідувачам те, що вони питали, то випустила з виду третього, найбільш непримітного відвідувача…

Невдовзі усі троє пішли, а провізорка лише пізніше помітила відсутність в касі грошової виручки в сумі 5000 гривень.

Про зникнення грошей дівчина повідомила директорці аптеки, а та звернулася з заявою в міліцію.

Таких випадків на Берегівщині було кілька. Почерк усіх крадіжок вказував на те, що діє одна й та ж злочинна група.

Продивившись записи довколишніх камер відеоспостереження, поспілкувавшись з свідками, розшуківці дійшли висновку, що всі ці крадіжки – це справа групи залітних «гастролерів», які пересуваються на автомобілі «Опель» темного кольору.

Затримали цю злочинну групу вчора на спецпосту міліції в Нижніх Воротах. «Гастролери» намагалися покинути Закарпаття. В темно-синьому «Опелі Кадеті» перебувало троє жителів Львова віком 31-40 років. Усі троє – раніше судимі за скоєння майнових злочинів. Одного з них уже розшукують за скоєння крадіжок у Києві.

В машині затриманих міліціонери знайшли крадені гроші в сумі 2550 гривень та 50 доларів.

За інформацією заступника начальника управління карного розшуку УМВС Тараса Белінського, по затриманій львівській групі є інформація про скоєння ними щонайменше 7 аналогічних злочинів на території Закарпаття. Де ще встигли наслідити львівські «гастролери», повинно з′ясувати слідство.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області