Ректор УжНУ влаштував зустріч зі студентами вишу

17 листопада у залі Вченої ради відбулася урочиста подія – зустріч студентів із ректором університету Володимиром Смоланкою з нагоди Дня студента.

Очільник найбільшого вишу Закарпаття щиро привітав винуватців свята, підкресливши, що студентські роки найкращі, а на молодих людей покладено великі сподівання, саме на їх плечах лежить колосальна відповідальність за кожен зроблений крок: «Коли ви станете дорослими, зрілими, то будете аналізувати своє життя, й почнеться той процес саме із періоду студентського.

Зараз ви, як ніколи, маєте у розпорядженні купу вільного часу на себе, відпочинок, друзів і рідних. Ви вибрали свій професійний шлях, яким будете йти протягом життя, маєте чудову можливість навчатися у прекрасному місті. У майбутньому ви повинні стати відповідальними, адже багато з присутніх тут стане керівником чи то колективу кафедри або факультету, чи то організації або підприємства. Цей тягар відповідальності буде нелегким, але приємним».

Після перейшли до не менш приємної та радісної процедури – вручення грамот найкращим студентам за вагомі досягнення в науці, спортивному житті, особистий творчий внесок у громадське життя університету. До слова, крім нагород, студенти отримали й невеликі грошові подарунки, які є теж хорошим стимулом до подальшої роботи.

Теплі слова вітань на адресу студентства лунали й від проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля, який разом з ректором проводив церемонію нагородження.

Не оминув можливості привітати студентів від імені Департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА і також вручити грамоти за досягнення заступник начальника відділу освіти та науки Юрій Бабинець. Гість побажав молоді професійно зростати й створювати гідну конкуренцію на ринку праці, знайти місце в українському соціумі, навчатися протягом усього життя, не боятися перепон і ніколи не шкодувати про зроблений вибір.

Наприкінці зустрічі Володимир Іванович Смоланка побажав студентам завжди залишатися самими собою, мати хороші людські та професійні якості, розвивати силу інтелекту та волі, а ще ставити високі цілі у житті й обов’язково їх реалізовувати.

Оксана Пітра, Медіацентру УжНУ