Естрадно-духовий оркестр відсвяткував десятиріччя

Наймолодший колектив найстаршої державної концертної установи Закарпаття – естрадно-духовий оркестр обласної філармонії – засновано в листопаді 2005-го. З початку створення оркестром керує заслужений артист України Володимир Співак, із легкої руки якого колектив швидко завоював чимале коло симпатиків.

Щорічно представляючи по декілька нових програм, оркестр не втомлюється дивувати меломанів своїм широким творчим діапазоном та незмінно вишуканим музичним смаком.

Молодий колектив не лише за сценічним стажем, а й за віком учасників – художньому керівнику вдалося згуртувати найталановитіших молодих музикантів краю, не просто майстерних виконавців, а людей які живуть музикою і справді залюблені в те, що грають – про це, зокрема, говорять їхні усміхнені обличчя, ледь помітні рухи в ритм музики, натхненна атмосфера на сцені, яка передається і залу.

Ювілейного вечора, що відбувся 26 листопада, естрадно-духовий оркестр розділив сцену з солістами обласної філармонії та учасниками інших професійних музичних колективів області.

Оркестранти одержали почесні грамоти Закарпатської облдержадміністрації, облради й управління культури ОДА, а також – зливи оплесків та компліментів від своїх численних шанувальників.

Управління культури Закарпатської ОДА

Comments are closed.