Закарпаттю поки не загрожує епідемія грипу

З 20 по 27 листопада 2015 року до лікувально-профілактичних закладів із ГРВІ звернулося 3323 закарпатці. Темп приросту порівняно з попереднім тижнем склав 2,8%.

У порівнянні з аналогічним 48 тижнем 2014 року, рівень захворюваності на ГРВІ серед населення області нижчий на 8,1%. Показник захворюваності складає 26,4 на 10 тисяч населення, що на 29,7% нижче епідемічного порогу.

Відмічається незначний ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на більшості адміністративних територіях області. Високі рівні захворюваності протягом поточного тижня реєструвались в м. Ужгороді та Виноградівському районі.

Серед загальної кількості захворілих 64,8% становлять діти віком до 17 років, найвищій рівень спостерігається у віковій групі 5-14 років (46,8%).

Госпіталізовано до медичних установ 3,0% від усіх захворілих, з яких 82,2% становлять діти. З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ вакциновано 1967 осіб, серед яких – 1256 осіб із групи медичного ризику та 711 осіб епідемічного ризику.

Раніше у ДержСЕС області прогнозували, що на Закарпатті осінь і початок зими минуть без особливого росту кількості хворих на ГРВІ та грип, натомість пік захворюваності очікують у січні-лютому.

Заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду

санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія Дьордяй

Comments are closed.