Ужгородець здобув бронзу у Ріо-де-Жанейро

[Total: 0    Average: 0/5]

У столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро відбулося Гран-прі з фехтування на шпагах серед чоловіків. Індивідуальні змагання є “тестовим” передолімпійським змаганням (Олімпійські ігри-2016 відбудуться у серпні у Ріо).

Українська збірна везе із цих змагань вагомі здобутки. І що приємно, неабиякий вклад в успіх вніс і ужгородець Анатолій Герей.

За місце у TAB 64 ужгородський фехтувальник переміг італійця Фераріса (15:13), а наступним суперником Анатолія став росіянин Сухов, якого наш спортсмен здолав із рахунком (15:12). За вихід у TAB 16 одним уколом переміг угорця Сомфаі, потім виграв у сильного француза Боннаіра (15:12) і потрапив у вісімку кращих спортсменів. Аби потрапити у півфінал, Герей здолав німця Боема (15:11).

Разом із Анатолієм у четвірку найсильніших потрапив і капітан збірної України Богдан Нікішин, який на шляху здолав італійців Буззі та Цітро, а також “вибив” першого номера світового рейтингу француза Грум’єра та його ж співвітчизника Джарента.

У фінальній четвірці у підсумку – два українці Анатолій Герей та Богдан Нікішин, а також кореєць Парк Кьон Ду та Бенджамін Стеффен із Швейцарії.

За вихід у півфінал Анатолій, на жаль, поступився швейцарцю, а от Нікішин здолав корейця.

У підсумку – Анатолій Герей повертається додому із бронзою, а Богдан Нікішин стає переможцем Гран-прі та золотим призером.

Попереду у наших фехтувальників ще етап Кубка світу у Парижі, Чемпіонат України та Європи. А згодом, і головні старти чотирьохрічки – олімпійські ігри.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Comments are closed.