У мукачівському парку «Перемога» планують встановити

Про майбутнє встановлення «зеленої» стоянки автомобілів повідомив відділ благоустрою міста на офіційній сторінці у Фейсбуці.

«Систематично на території парку проводяться загальноміські заходи-фестивалі, конкурси, спортивні змагання, концерти, до чого виявляють неабиякий інтерес городяни та гості міста.

Відповідно, постало питання влаштування паркувальних місць для транспортних засобіва.

Після всебічного вивчення питання прийнято рішення про встановлення екопарковки.

Зелена парковка має ряд важливих конкурентних переваг у порівнянні зі стандартним асфальтобетоном, так як поєднує паркінг з газоном, захищає зелені насадження від автомобільних шин. Трав’янистий килим збирає весь пил, що знаходиться в повітрі, очищаючи навколишнє середовище. Екопарковки дозволяють не зменшувати території з зеленими насадженнями і в той же час дають можливість створення нових паркувальних місць, яких так не вистачає для постійного зростаючого автопарку, вона поєднує в собі дві функції – автостоянки і звичайного газону.

Для влаштування екопарковки видаленню підлягають дерева, що ростуть з боку вулиці Лєрмонтова, а саме горіхи грецькі та черешні, які досягли вікової межі і втратили декоративність. Замість них будуть посаджені молоді саджанці дерев клена та хвойних порід», – зауважили у відділ благоустрою міста.

pmg.ua