Керівник закарпатської поліції вислухав громадян

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Степан Довгунь провів особистий прийом громадян. Поспілкуватися з очільником поліції краю приїхали громадяни навіть з віддалених районів Закарпаття.

Більш як 28% від всіх звернень було вирішено на місці, а частина закарпатців прийшли на прийом, просто щоб отримати інформацію.

Кілька історій були доволі незвичними, так чоловік з Хуста звернувся через чергову проблему з законом та правоохоронцями. Члени родини заявника конфліктують через земельні питання. В роботі закарпатських правоохоронців сім десятків проваджень, пов’язаних з цими людьми.

Один заявник просив ще раз перевірити всі докази, зібрані після пожежі. Чоловік не може змиритися з тим, що правоохоронці на основі проведених експертиз заперечують факт підпалу сіна. Житель Чопу прийшов на прийом зі справою 1983 року. Крім цього до Степана Довгуня прийшли активісти, які серед іншого, цікавилися прізвищами звільнених після атестації правоохоронців.

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Степан Довгунь взяв на контроль всі ті питання заявників, які потребують детальнішого вивчення і не могли бути вирішені прямо на прийомі. Всі ці люди отримають відповіді від Головного управляння в встановленому законом порядку, – інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.