Закарпатська фірма привласнила понад 14 мільйонів гривень своїх вкладників

Апеляційний суд залишив шахраїв у в’язниці.

Інцидент, нагадаємо, стався зі вкладниками закарпатської кредитної спілки “Централь-Старт”. 60-річна директорка змовилася з касиркою і в період 2001-2009 років привласнювала кошти вкладників.

Схема була досить простою: жінки приймали гроші від людей, однак не вносили ці дані до фінансової звітності. У результаті гроші залишалися на руках касира і директорки.

Справам звісно, розкрилася і перейшла на розгляд закарпатських судів. Вирок суду першої інстанції передбачав позбавлення волі на дев’ять та вісім років, заборону обіймати керівні посади, особливо з фінансових питань та конфіскацію майна. Цивільні позови потерпілих вкладників суд навіть не розглядав. У відповідь директорка стала просити скасування вироку, а люди – навпаки, вимагали повернути їм гроші і зробити строк перебування у в’язниці довшим .

Закарпатський апеляційний суд підтримав сторону потерпілих і залишив перебування шахрайок за гратами без розгляду. Разом з тим місцеві суди повинні повернутися до розгляду цивільних справ потерпілих,- пише прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області