Пошуком зниклих АТОшників займатиметься закарпатська спецгрупа

В Закарпатті діє спецгрупа, яка займається прийомом звернень про безвісне зникнення, викрадення та взяття в полон громадян в зоні проведення антитерористичної операції.

Дана робоча група складається з числа працівників Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Правоохоронці допомагають особам, родичі, рідні чи знайомі яких зникли у зоні проведення АТО або ж є підозра про їх зникнення. Поліцейські роз’яснюють порядок подання відповідної заяви, виводять ДНК-профіль та роблять звірку з обліками Національної поліції України.

Правоохоронці оновленої групи з пошуку зниклих людей звертаються до громадян з проханням оперативно повідомляти про випадки втрати контактів з близькими. Зволікання чи відання пріоритету приватним компаніям з розшуку чи громадським організаціям може серйозно загальмувати швидкість розшуку, а оперативність в таких питаннях є дуже важливою. Інформаційні бази поліції значно ширші та надійніші, ніж будь-які саморобні пошуковими.

ГУНП в Закарпатській області надає контакти осіб, які допоможуть з пошуком зниклих в АТО закарпатців:

– т.в.о. заступника начальника слідчого управління майора поліції Володимира Маги (тел. 095-165-42-24);

– старшого слідчого в особливо важливих справах відділу слідчого управління старшого лейтенанта Василя Гаврилюка (тел. 066-865-98-43);

– старшого слідчого відділу слідчого управління майора поліції Олега Лазара (тел. 050-551-48-75);

– старшого слідчого відділу слідчого управління капітана поліції Романа Гельжинського (тел. 050-141-14-90), – пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області.