Вдень темно?! Відтепер водії у світлу пору доби мають їздити із увімкненими фарами

[Total: 0    Average: 0/5]

З 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби зобов’язані за межами населеного пункту їздити з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом навіть у світлий час доби, інформує zakarpatpost.net відділ комунікації Закарпатської поліції.

Нагадуємо, що відповідно до вимог пункту 9.8 Правил дорожнього руху з 1 жовтня до 1 травня водії транспортних засобів обов’язково мають вмикати фари вдень. Такі заходи безпеки необхідні через погіршені погодні умови та потребу в підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

За ігнорування цієї норми, відповідно до ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення – «Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів», передбачено штраф.

zakarpatpost.net

Comments are closed.