В Ужгороді продовжують впорядковувати клумби

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні в Ужгороді на площі Поштовій готуватимуть клумби під висаджування вже весняних квітів – тюльпанів. «УжАгромікс» готуватиме і лунки для дерев на вулиці Перемоги (на ділянці між площею Ш. Петефі та проспектом Свободи) – садитимуть липи та шаровидні клени.
Працівники цього ж підприємства зрізатимуть аварійні дерева на внутрішньоквартальній території будинку №38 на вулиці Заньковецької і біля заправки на Собранецькій.
А підприємство «Закарпателектробуд» на Докучаєва, Нікітіна, Антонівській, Осипенка відновлюватиме лінію вуличного освітлення та ремонтуватиме трансформаторну підстанцію біля готелю «Ужгород», повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.
Комунальне підприємство КШЕП проводить ямковий ремонт на Гагаріна, Анкудінова, готує до ямкового ремонту вулиці Кобилянської, Верещагіна.
Також сьогодні завершують підготовку до асфальтування на частині Собранецької, де проводиться капремонт і продовжують роботи на вулиці Закарпатській, зокрема, викладають бордюри на розширеній частині біля перехрестя із Загорською.
Продовжуються ремонти внутрішньоквартальних територій на вулицях Годинки, 10, Техаса, 74.

Нагадаємо, сьогодні для ремонту на кілька годин перекриють Підгірну, а з 18 години буде перекрито рух транспортним мостом №2 (вул.Анкудінова, біля парку Підзамковий).

 zakarpatpost.net

Comments are closed.