Закарпатці матимуть додатковий вихідний – 15 березня

15 березня стане додатковим вихідним для жителів Закарпаття до річниці Карпатської України. Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, повідомили zakarpatpost.net повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

«15 березня 1939 року сойм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий стяг, гербом – зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами й тризубом, а гімном – «Ще не вмерла Україна». Президент Карпатської України Августин Волошин у 2002р. з ініціативи облдержадміністрації перший в Україні посмертно отримав звання Героя України. 15 березня 1939 року – одна з найвизначніших дат в історії Закарпаття, тому в наш час цей день заслуговує на те, щоб бути вихідним», –йдеться у заяві Геннадія Москаля.

Згідно з розпорядженням голови ОДА, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із середи, 15 березня, на одну із субот квітня, коли по області буде проводитися традиційна весняна толока.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.