Скандал в ужгородській школі. Переселенці відмовилися платити за ремонт, хоча це щороку роблять тисячі закарпатців

[Total: 0    Average: 0/5]

Від батьків першокласниці із Донецька, які з батьками переїхали до Ужгорода вимагали гроші на ремонт класу. Це для них стало  дивиною. Вони почали цитувати закони і відмовилися заплатити. Довкола грошей розгорівся справжній скандал.

Про це у Facebook написав блогер Андрій Шокотко, повідомляє gazeta.ua.

До Ужгорода батьки першокласниці переїхали з окупованого Донецька у 2014 році. Дитину віддали в НВК “Престиж”. За словами блогера, це навчальний заклад для дітей місцевої еліти.

“Жестяковая історія, якби мені хтось розповів, я б не повірив. Але є відео і аудіозаписи, на яких такий зріз нашого сучасного гидоти, що страшно стає. Батькам оголосили, що потрібно здати 2 500 гривень (100 доларів) на ремонт і меблі – всього 97 000 гривен з одного класу. Це тільки на ремонт, а на зошити і все інше ще по 400 гривень. Переселенці відмовилися, пославшись на закон – ремонт і меблі забезпечує держава, ніяких обов’язкових не обумовлених в законі платежів бути не може, адже це корупція, вимагання, кримінальна відповідальність.

Почалося справжнє цькування. Переселенцям заявили, що вони розмовляють неправильною мовою (цитую – “псячья мова”), що вони сепаратисти, що не потрібно було їм приїжджати і “пити кров” місцевих. Члени батьківського комітету вимагали, щоб переселенці пояснили дитині – по цього килиму в класі не ходи, на цей диван не сідай, адже твої тато і мама за них не проплатили. Наполегливо змушували переводитися в іншу школу”, – написав Шокотко.

Батька першокласниці, який прийшов до школи й намагався розібратися в ситуації, батьки спробували побити та відібрали у чоловіка мобільний телефон. Родина вже написала заяву до поліції.

Comments are closed.