Мер Хуста хоче заборонити журналістам незалежних видань відвідувати сесії

[Total: 0    Average: 0/5]

Мова йде про закриття вільного доступу до інформації недержавних ЗМІ.

Під час сесії 22 вересня Володимир  Кащук запропонував депутатам  обмежити право будь-якого журналіста брати участь у засіданнях сесії Хустської міської ради, інформує mediakhust.net.

«Було заплановано затвердити Положення про порядок акредитації представників ЗМІ, згідно з яким не допускається втручання журналіста в хід заходу, на висвітлення якого він запрошений, якщо цей захід не організовано спеціально для представників ЗМІ; певні особи міської ради наділяються правом проводити огляд і перевірку фото-, аудіо-, та відеоапаратури ( причому у випадку невчасного прибуття журналіста для перевірки або залишення місця, виділеного для представників ЗМІ, журналіст може бути усунений від участі у висвітленні заходу, що проводиться); журналіст повинен дотримуватися ділового стилю одягу; журналісти зобов’язані відключити виклик на мобільних засобах зв’язку, а у випадку найменшого порушення журналістом Положення – він може бути усунений від участі у висвітленні заходу, видалений з громадського місця – приміщення територіальної громади міста Хуст», – повідомив равозахисник Олександр Пересоляк.

Проти такого закриття доступу до інформації висловилися всього двоє депутатів – Наталія Дубчак та Микола Аннишинець.

Пан Микола запропонував відхилити пропозицію міського голови.

Утім  більшість депутатів усе ж схилялися до думки, що вхід до сесійної зали Хустської мерії має бути обмеженим для журналістів незалежних видань.

Врешті-решт «народні обранці» проголосували за основу в цілому. Тож як саме вирішиться доля цього питання, стане відомо під час наступної сесії.

zakarpatpost.net

Comments are closed.