Відмінять чи не відмінять в Ужгороді безкоштовні перевезення школярів. Коментар мера

В ексклюзивному  інтерв’ю газеті «Наш Ужгород» Богдан Андріїв розповів, що чекає ужгородських школярів.

«Зараз в Ужгороді пасажирські перевезення здійснюють 150 міських маршрутних автобусів. Кожен із них обладнано системою GPS, транспортний відділ відстежує їхній рух. Я розумію, що підприємці наразі працюють у таких умовах, що в них немає можливості оновлювати автопарк або придбати інші транспортні засоби.

Як я вже казав, ми створили комунальне підприємство, що займатиметься перевезеннями. У першому півріччі 2018 року перші 10 нових автобусів ми вже купимо. Один із них зможе замінити три теперішні маршрутки. А в перспективі закуповуватимемо транспортні засоби на всі маршрути.

Щодо дітей та нарікань з боку батьків, то ми – єдине місто в Україні, де є безкоштовний проїзд для школярів.  Але наші учні  почали зловживати цією пільгою. Тому від перевізників надійшла пропозиція, як законом і передбачено, щоб діти їздили за пільгові 75% вартості проїзду. Зараз ми нічого не відшкодовуємо перевізникам за школярів. Це питання ще буде обговорюватися. Але може бути,  що за проїзд діти сплачуватимуть 50 відсотків вартості. Це їх трішки дисциплінує. Вони розумітимуть, що просто кататися цілий день на маршрутці не можна», – заявив Ужгородсьий міський голова.

Повне інтерв’ю з Ужгородським міським головою читайте в газеті «Наш Ужгород» від 29 грудня.

zakarpatpost.net