Закарпатці носитимуть погоду з собою? Створено інтелектуальну куртку з підігрівом

На Закарпатті такі винаходи поки що є недоступними, але враховуючи, що зараз багато що можна замовити через Інтернет,  можливо власником техно-одягу невдовзі стане і хтось із наших земляків, адже компанія планує її продавати через мережу в усьому світі з листопаду 2018 року.

Інтелектуальну куртку з підігрівом створили у США. У ній можна відчувати себе комфортно за будь-якої погоди. Вона оснащена термостатом, що керується за допомогою голосових команд, пише epochtimes.com.

Оскільки технології, придатні для носіння на тілі, стають все більш поширеними, багато компаній створює різноманітний одяг, здатний адаптуватися так, щоб відповідати температурі тіла користувача.

Бостонська компанія Ministry of Supply зробила крок уперед у цьому питанні та розробила передову техно-одежу, яка претендує на назву першої інтелектуальної куртки, здатної нагріватися. Компанія розпочала свою діяльність у 2013 році та прагне до більш наукового підходу у проектуванні. Вона фокусується на зручному та модному одязі.

У останню розробку вбудовано практично невагомі нагрівачі. Вони управляються інтелектуальним термостатом. Він реагує на поточну температуру користувача на даний момент і з плином часу запам’ятовує вподобання власника.

Куртка активується голосом через Amazon Alexa, і користувач може надавати усні інструкції щодо бажаної температури.Двошарова водонепроникна дихаюча мембрана не дасть промокнути за дощової погоди, а в ізоляції S. Cafe використовуються кавові зерна, які поглинають і нейтралізують запах. Кишені можна використовувати як для того, щоб нагріти руки, так і для зарядки телефону по бездротовому зв’язку за допомогою комплекту елементів живлення.

Крім того, куртка зручна і її можна прати в машині.

zakarpatpost.net