Скільки в Ужгороді студентів-іноземців?

Темношкірих диваків можна побачити взимку в легкому одязі та навіть сандалях на набережних. Ужгородців це спочатку дуже дивувало, а ті просто самі не могли збагнути, що відбувається, адже окремі з них сніг на Закарпатті бачили вперше в житті. Тож звідки до нас приїхали екзотичні гості?

Найбільше їх із Індії, республіки Бангладеш, Зімбабве, Камеруну, Гани, Кенії, Єгипту, із Мальдів… але не тільки.

Лише на факультеті «Лікувальна справа №2», де іноземців найбільше, здобувають медичну освіту більше 800 студентів із більше, ніж 20 країн світу. Багато молоді з інших куточків світу вчиться й на «Стоматології».

Цікаво, що торік до УжНУ вступили навіть норвежці, голландці та канадці. За словами заступника відповідального секретаря приймальної комісії УжНУ Іванни Стерчо, найбільше іноземців із Індії.

А загалом, за даними Українського державного центру міжнародної освіти, в Україні навчаються близько 64 тисяч іноземців із 148 країн світу. Серед них перше місце посідають індійці – 6145 осіб. На другому місці – молодь із Азербайджану та Туркменістану, на третьому – з Нігерії.

До речі, УжНУ входить до п’ятірки українських університетів із найбільшою кількістю індійських студентів разом із Харківським національним медичним університетом, Харківсь-ким національним університетом імені В.Каразіна, Національним медичним університетом імені  О.Богомольця, Запорізьким державним медичним університетом.

zakarpatpost.net