Стало відомо, як поверх будинку вливає на здоров’я. Думка вчених

Незважаючи на те, що, згідно з дослідженням, “ідеального поверху” для життя не існує, все ж є деякі нюанси. Вони стверджують, що висота від землі, на якій більший час проводить людина, значно відбивається на її самопочутті і цілком може стати роз’ясненням в збоях роботи організму, які часом безпричинно з’являються у людей.

Життя з першого по третій поверх дає психологічний комфорт. Так, професіонали прийшли до рішення, що життя з першого по третій поверх більш комфортніше з точки зору психологічного комфорту. Але з проживанням на такій висоті пов’язаний ряд ризиків: порушення повітрообміну, тінь і вологість. Це веде до виникнення цвілі і грибків, які за твердженням вчених, можуть викликати у людей бронхіт, пневмонію і різні алергічні реакції, пише Сьогодні.

Крім того, громадяни перших поверхів частіше за інших страждають від різних джерел забруднення на землі – автомобільних вихлопів, випарів від асфальту та інших покриттів. Фахівці вважають, що жити на нижніх поверхах не небезпечно для здоров’я за умови, що будинок знаходиться на відстані від автостради мінімум на 200 метрів.

Жителям верхніх поверхів загрожує підвищене електромагнітне випромінювання і вібрації, які діють на головний мозок, судини і нервову систему. Люди, що живуть на високих поверхах, частіше за інших страждають безсонням, головними болями, а ще серцево-судинними хворобами, тиском і психологічними порушеннями.

При цьому абсолютно всі поверхи мають переваги і недоліки, а вплив висоти на здоров’я досить індивідуальний. До речі, в європейських країнах жити вище 6-го поверху вважається непрестижним і шкідливим для здоров’я.

zakarpatpost.net