Чому найчастіше на детекторі брехні закарпатці перевіряють подружню невірність
Про це у прес-центрі закарпатської газети «НЕДІЛЯ» розповів поліграфолог Валерій Гарагаль.
Тож яка основна причина, що штовхає закарпатців проходити перевірку на чесність у колі родини?
– Із особистих питань 90 відсотків тих тестувань, які я проводив, саме стосуються подружньої зради, – наголосив пан Валерій. – Як правило, хтось когось приводить через недовіру.
Основне питання: з ким зраджував, зраджувала, часто партнери називають конкретну людину і просять перевірити, чи невірність має до неї стосунок чи ні. Або ще закарпатців цікавить певний період часу, коли чоловік чи дружина перебували у поїздках, відрядженнях і вони хочуть дізнатися, чи була зрада.
Хоча, думаю, точки дотику двоє людей можуть знайти і без поліграфа. Тим більше, що приблизно в 70% випадків людина, яку намагаються звинуватити, виправдовується.
![](https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2018/03/%D0%9D%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0.jpg)