Як в Ужгороді вулицями ходили вареники, а на тарілках завмирали метелики

Сьогодні в Ужгороді у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у сквері Героїв Майдану в центрі міста вперше пройшов фестиваль-конкурс дитячих страв «Ням-Ням-Фест».

Про це повідомила прес-служба Ужгородської міської ради.

Кухарі 25 дитячих садочків та навчально-виховних комплексів представили на суд журі та малечі, яка прийшла на свято, свої кулінарні витвори саме для дітей, такі, котрі можна готувати в навчальних закладах і включати в меню.

До журі, яке оцінювало страви, входили: секретар Ужгородської міської ради, куратор галузі освіти й ініціатор фестивалю Андріана Габор, кондитер, відомий шоколадьє Валентин Штефаньо, технолог Ужгородського ВПУ № 20 Марта Прокопишина, директор ресторанного господарства «Ля Буше» Катерина Бугембаєва.

За смаколики журі виставляло бали і за рейтингом визначило найкращих у номінаціях: «Найоригінальніша презентація» – НВК «Гармонія», «Найкорисніші страви» – ДНЗ №21 «Ластовічка», «Солодка мрія» –ДНЗ №29 «Дивосвіт», «А такого не було ні в кого!» – ДНЗ №36.

Переможцям вручили сертифікати на 10 тисяч гривень для придбання кухонного обладнання та сертифікати на вечерю у ресторані “Ужгородський замок”. Солодкий подарунок – торт “Ужгород” від відомого кондитера Валентина Штефаня та подяки від міського голови Богдана Андріїва за участь у фестивалі отримали усі учасники.

zakarpatpost.net

Comments are closed.