Москаль: «Якщо хороший лікар вилікував мене, а я його запрошу в ресторан, це є корупція?»

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у інтерв’ю з OBOZREVATEL розповів, чи є в нього президентські амбіції, як діятимуть російські агенти на найближчих виборах, чому освітня та медична реформи нашкодять українцям тощо. У першій частині читайте про шляхи повернення Криму та Донбасу, а також мовну ситуацію на Закарпатті.

– Після вашої заочної дискусії з міністром охорони здоров’я Уляною Супрун, яка була дуже розпіарена у ЗМІ, розмови про правильність чи неправильність медичної реформи лише посилились…

– Її реформа – це шлях в нікуди, тут і розмовляти нічого. Це шлях у морг або на судмедекспертизу.

– Кажуть, вона корупцію знищує.

– Перестаньте, це дурниці. Якщо хороший лікар вилікував мене або членів моєї родини, а я його запрошу в ресторан, це є корупція? Це мої проблеми. Чи лікар є держслужбовцем?

– Гадаєте, жодних позитивних моментів нема?

– Ні. І в освітній реформі також.

– Ви з Уляною Супрун якось поладнали?

– Ні. Я вважаю її нелегітимною згідно чинного законодавства, у нас такої посади, як в.о. міністра немає. Будь-яке її розпорядження може бути оскаржене в суді, і судом буде скасоване. Вона вже на два з чимось роки “прострочена”.

– Якщо ви її десь у Києві на нараді зустрінете, що ви їй скажете?

– Мені є багато їй що сказати, але я думаю, що воно в український мовний простір не впишеться. Чемодан – летовище – Чикаго! Чим скоріше, тим більше ми збережемо життів українців.

zakarpatpost.net