Трудове рабство стало новим трендом, проблема набуває масштабів катастрофи – ЗМІ

[Total: 0    Average: 0/5]

Трудове рабство стало новим трендом, і проблема вже набирає масштабів катастрофи.

За словами координатора проекту з протидії торгівлі людьми благодійного фонду “Карітас Харків” Ігоря Тридуби, нелегальне працевлаштування є надзвичайно ризикованим кроком. Про це повідомляє “5 канал” у програмі розслідувань “Особливий погляд”.

“Якщо ви не маєте трудового договору і погодилися на одну роботу – за кінцевим результатом ви можете отримати щось інше: у вас вилучають документи, обмежують у доступі до медикаментів, їжі, води, обмежують пересування, зв’язок з оточуючими, з рідними, близькими. То ми можемо сказати, що це була торгівля людьми, сучасне рабство”, – заявив фахівець.

При цьому, Тридуба наводить приклад, як українець потрапив у Польщі в трудове рабство.

“Молодий хлопець, який перебував у скрутному матеріальному становищі, в газеті знайшов оголошення. Він поїхав до Польщі. Там його зустріли. Привезли на місце роботи. І він жив у жахливих умовах, працював по 12-15 годин на добу. Раз на день його годували. Забрали документи, телефон, щоб він не міг контактувати з близькими, родичами, аби не міг поліцію викликати. І це тривало майже місяць. Потім його просто відпустили і сказали: “Все, ти нам не потрібен більше”, – розповів керівник фонду.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено