Погода у Закарпатті на сьогодні, 13 вересня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде досить тепла сонячна  погода.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +14, удень – +27 градусів.

Ясна погода буде триматися впевнено, вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +12, удень – +26 градусів. Вдень на небі з’являться хмари, які ввечері повинні розсіятися. Без опадів.

У Воловці – +12 уночі і  +24 градуси удень. У Воловці очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

У Сваляві – +12 уночі і  +25 градусів удень. Ясна погода буде триматися у Сваляві впевнено, вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +14, денна – +27 градусів. Вже з самого ранку у Тячеві розпогодиться, та ніщо більше не буде нагадувати про похмуру ніч. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +14, денна – +27.

Хмари, які з’являться у Перечині вдень, протримаються недовго – ввечері очікується ясна погода. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +10, удень – +26 градусів. У Великому Березному очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +14, удень – +29. Увесь день небо буде ясним, але ввечері, можливо, погода зміниться на хмарну. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +10, вдень – +24 градуси. Ясна погода буде триматися у Міжгір’ї впевнено, вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Рахові буде уночі +10, вдень температура підніметься до +20 градусів. Ранок у Рахові очікується ясний, а вдень та ввечері небо буде ховатися за хмарами. Без опадів.

13 вересня вшановується пам’ять святого Кипріана, єпископа Карфагенського. У давнину цього дня спостерігали за мешканцями водойм: якщо жаби скачуть на берег і вдень квакають, а риби вистрибують з води – на дощ. З цього часу на городах збирають коренеплоди: моркву, буряк, картоплю.

Народні прикмети на 13 вересня

  1. Журавлі 13 вересня курлычут і летять по небу неспішно – осінь буде тривалою і теплою
  2. Журавлі летять на Південь не клином, а поодинці – згідно з прикметами, чекай неврожаю в наступному році
  3. Якщо людина народилася 13 вересня, то в якості талісмана може носити амулет з лазуритом

zakarpatpost.net

Comments are closed.