Закарпатців научать мистецтва кохання

[Total: 0    Average: 0/5]

4 жовтня в Ужгороді у Драмтеатрі пройде унікальний майстер-клас відомої київської бізнес-леді, рестораторки, екс-дружини футболіста Владислава Ващука Маргарити Січкар.

Маргарита є автором п’яти книг із сімейної психології, навчає людей, як стати щасливими, як змінити себе, а разом із тим – і світ довкола себе.

Вона розповість, яким повинен бути ідеальний чоловік і як правильно потрібно кохати.

«Справжній чоловік – той, якому все по плечу, а не по барабану. Уміє слухати, чути і розуміти. Стислий у словах і безмежний у вчинках. Не підкоряє собі жінку. Такого чоловіка жінка буде любити і не захоче бачити нікого, окрім нього.

Не люблю балакучих чоловіків. Мужчина повинен робити добрі вчинки, а не розкидатися словами. Чоловік має бути стислий у словах, але безмежний у вчинках. Раджу прочитати книгу Еріха Фромма «Мистецтво любити». Потяг душ перетворюється у дружбу, потяг розуму – в повагу, а тіла – у пристрасть. У такій послідовності народжується кохання. Знайома якось спитала: «Маргарито, мужчина зробив мені  розкішний подарунок – дорогий автомобіль, однак нічого не вимагає взамін. Що це означає?». «Нам іноді хочеться робити гарні вчинки», – відповів на це один мудрий чоловік.  Любити – це віддавати. Старшокласникам, на жаль, таку тему, як любов, у школі не викладають.

Побачивши ставлення чоловіка до інших жінок, дітей, матері, свого минулого, зрозумієте: мужчина ваш чи ні. Якщо стверджує: «Ти у мене богиня, всі інші – сво…», колись і про вас так само скаже. Жити з коханим чоловіком – задоволення, терпіти чоловіка – мука, а жити з тим, кого терпіти не можеш, – самознищення», розповіла вона.

Майстер-клас буде надзвичайно цікавим та інформативним.

Купуйте квитки в театральній касі ТЦ Дастор, у касі Драмтеатру, на сайті karabas.com, або замовляйте за телефоном: (099) 319-26-20

Приходьте!
Буде надзвичайно цікаво та корисно для всіх!
Ужгород, Драмтеатр, 4 жовтня, 18:00

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.