Гороскоп на 30 вересня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні гороскоп особливо гарний для романтичних прогулянок, нових знайомств і любові: раптово пробудяться яскраві емоції, відкриються широкі можливості для того, щоб справити враження на протилежну стать і полегшити знайомство.

Крім того, ваша інтуїція буде на висоті. У такі дні легше дається сприйняття нової інформації, навчання, пошук нестандартних рішень, що добре використовувати для придбання нових знань і навичок.

А ось для бізнесу і роботи день не надто вдалий через занадто багато сильних емоцій, так що всі відповідальні рішення краще відкласти на потім. Якщо ж вас все ж чекає важлива зустріч, рекомендується провести її в неформальній обстановці, «без краваток».

ОВЕН

Негативних подій, які можуть зіпсувати настрій, виникнути не повинно. Постарайтеся наповнити своє життя приємними враженнями і позитивними емоціями. Комусь підніме настрій зустріч з друзями або спілкування з коханою людиною, а комусь припаде до душі шопінг.

ТІЛЕЦЬ

 Зараз – час дій. Чим більше на даному етапі ви попрацюєте, тим більшу віддачу отримаєте вже в найближчому майбутньому. Те саме можна сказати і про взаємини з близькою людиною. Даруйте тепло і турботу, і ви отримаєте у відповідь заряд позитивних емоцій. А самотні представники цього знаку можуть зустріти нову любов.

БЛИЗНЮКИ

Зараз сприятливий період, особливо для підприємницької діяльності. Головне, не бійтеся експериментувати. Навіть якщо ви допустите помилки, ніяких серйозних наслідків за цим не послідує.

РАК

Якщо ви вирішили, що для повного щастя вам не вистачає тільки любові, то саме на цей день варто відправитися в погоню за щастям. Причому знайти його ви можете в найбільш  незвичайному місці. А представники цього знаку, в чиєму серці любов оселилася давно, теж не виявляться обділеними. На вашу долю випаде чимало приємних емоцій.

ЛЕВ

Слушна нагода для самовираження. Тільки не намагайтеся стверджуватися за рахунок близьких і коханих людей. Найближчим часом варто утриматися від великих придбань, так як може виявитися, що вам не підходить те, що купили. І це послужить приводом для прикростей.

ДІВА

Найближчим часом на роботі ви можете опинитися між двох вогнів. Тому постарайтеся заздалегідь продумати шляхи відступу або тактику, щоб уникнути такого становища. Зате сміливо можете розраховувати на допомогу близької людини. Даний день розташовує до гармонійних відносинам в сім’ї.

ТЕРЕЗИ

Навряд чи цей день можна назвати доленосним. Постарайтеся самі урізноманітнити свій робочий і вільний час, не покладаючись на те, що вас хтось буде веселити або виконувати ваші обов’язки. У любові зараз доведеться більше віддавати, ніж брати. Але ваші інтереси цим ущемлені не будуть.

 СКОРПІОН

Постарайтеся нікого не залучати до вирішення своїх проблем. Можливо, вам і спробують допомогти, але це виявиться ведмежою послугою. Удача може посміхнутися в любові, але тільки в тому випадку, якщо ваші наміри чисті і не мають під собою корисливих цілей.

СТРІЛЕЦЬ

У цей день потрібно утриматися від виплеску негативних емоцій на оточуючих. Перед тим як дати собі волю, подумайте, чого ви зможете домогтися, і чи буде це коштувати витрачених нервів і сил. Краще направте свою енергію не на з’ясування відносин, а на творчі справи.

КОЗЕРІГ

Зараз сприятливий період для обдумування подальших планів, для підготовки до змін, які вже не за горами. І хоч нетерплячість може спонукати вас до дій, не піддавайтеся спокусі. І запам’ятайте: потрібно бути більш поблажливими до тих, кого любите.

ВОДОЛІЙ

Ви будете сповнені творчого ентузіазму і натхнення. Багато що з того, що намітили здійснити, вам вдасться реалізувати. Але тільки в тому випадку, якщо ви будете послідовні в своїх діях, не станете роздавати завідомо неправдиві обіцянки і проявите себе відповідальною людиною.

РИБИ

У цей день потрібно проявляти себе активно, але не втрачати розсудливості. Труднощі можуть виникнути через прийняття поспішних рішень, небажання прислухатися до чужої думки і надмірної самовпевненості. Варто обмежити сторонні контакти, оскільки в цей час можуть виникнути інтриги з боку конкурентів і проявиться заздрість таємних суперників.

zakarpatpost.net