Гороскоп на 1 листопада 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні зірки наділяють гострою, часом непередбачуваною, реакцією на те, що відбувається.

Слова або події, на які ще вчора людина реагувала спокійно, сьогодні здатні заінтригувати або розвеселити, іншими словами – зачепити за живе. В результаті можуть спалахувати конфлікти, симпатії, образи, інтерес або навіть пристрасть. Зірки гороскопу радять, щоб уникнути непорозумінь, бути дуже дипломатичними в своїх словах і вчинках. День може подарувати вам масу позитивних емоцій і, якщо пощастить, не один приємний сюрприз.

ОВЕН

Нині день, коли оточуючі будуть налаштовані до Овна прихильно і готові обговорити найсміливіші його пропозиції. Тому якщо у Овна є готові ідеї, які він не наважувався озвучити, йому варто нарешті вимовити їх уголос. Не факт, що всі його пропозиції будуть прийняті на «ура», але принаймні, є шанс, що їх візьмуть на замітку. Овен може навіть спробувати наполягти на своєму або трохи поторгуватися – чому б і ні?

ТЕЛЕЦЬ

Нині в справах Тельцю може знадобитися зробити крок назад для того, щоб просунутися далі. Нехай навіть з боку його дії будуть схожі на відступ – іноді краще тимчасово відступити, ніж роками стукати в зачинені двері. Зірки гороскопу обіцяють, що сьогоднішня здача позицій не матиме нічого спільного з втечею, скоріше – з тимчасовим перепочинком у війні, результат якої не відомий. У Тельця буде ще багато можливостей піти в контратаку і вирватися вперед!

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюків чекає інформаційний колапс: вони мають шанс зіткнутися з суперечливою інформацією із якогось питання. Можливо, перед ними буде поставлено відразу кілька завдань або ж вступи до цих завдань будуть заплутаними. У будь-якому випадку, Близнюкам доведеться самим розбиратися на ходу, що треба робити. Якщо їм це вдасться, вони зароблять в очах оточуючих додаткові бали.

РАК

Сьогодні Ракам може поступити досить приваблива пропозиція, однак йому не варто відразу ж на неї погоджуватися! Зірки гороскопу кажуть, що не виключений підступ: Рака можуть спокушати свідомо нездійсненними умовами, описуючи райські кущі там, де на ділі зростає лише чортополох. Іншими словами, нині варто бути уважнішими, ніж зазвичай, в повній відповідності з прислів’ям: «Не все те золото, що блищить».

ЛЕВ

Сьогодні протягом дня плани Льва здатні різко змінитися. Можливо, це станеться через незалежні від нього причини, а може, в цьому буде винен він сам. Так чи інакше, ситуація вимагатиме від нього пристосовуватися до мінливих обставин і міркувати на ходу. Якщо Льву це вдасться, він будь-які зміни зуміє обернути на свою користь! Головне – не впасти в ступор від несподіванки.

ДІВА

Сьогодні весь день Діва здатна відчувати себе сонної мухою. І займатися справами з такою ж ефективністю. День схиляє її до апатії і небажання займатися навіть найпростішою роботою. Втім, Діві варто прийняти ситуацію, як є: її організму і мозку потрібен перепочинок, і противитися цьому не варто. Зробивши нині собі невелику поблажку, Діва з лишком компенсує це трудовим ентузіазмом в наступні дні.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні день, коли в будь-яких справах Терези можуть ризикнути, якщо назріла така необхідність. Адже іноді ризик – благородна справа! Правда, зірки гороскопу попереджають, що ризик повинен бути продуманим і осмисленим. Удача буде прихильна до тих, хто не стане занадто їй зловживати і здатний підстрахуватися. Одним словом, на Фортуну сподівайся, а сам не зівай! Керуючись цією формулою, Терези можуть розраховувати на виграш.

СКОРПІОН

Сьогодні день наділяє Скорпіона величезним потенціалом! Завдяки своїй енергії, комунікабельності і пробивним здібностям, він має всі шанси домогтися успіху практично в будь-якій сфері. Головне – не метушитися і не намагатися взятися за все справи відразу, хоча ситуація буде його до цього схиляти. Ниеі секрет успіху Скорпіона простий: він криється в його умінні вибрати з десятків справ найперспективніше і, не звертаючи уваги на інші, довести його до кінця.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці, схильні до ризику і здорових авантюр, нині можуть тріумфувати – це їхній день! Безумовно, будь-який ризикований крок повинен бути прорахований, однак ніяка теорія все одно не врахує всіх факторів, а діяти колись треба! Втім, зірки пропонують ризикнути тим Стрільцям, які вже зважилися на це, і почати діяти для них – лише питання часу. Для інших же день просто буде відрізнятися деякою непередбачуваністю.

КОЗЕРІГ

Сьогодні в справах Козерога настає переломний момент! Зовсім скоро для нього відкриються нові горизонти і нові дороги. Однак зміни в його житті відбудуться, тільки якщо Козеріг сам прагне до них, готовий ризикнути і не збирається сидіти, склавши руки. У цьому випадку йому можна подумати про такі глобальні кроки, як нова робота або зміна місця проживання. Не бійтеся експериментувати, адже час іде, а життя не стоїть на місці!

ВОДОЛІЙ

Водолію доведеться уподібнитися герою фільму «Завжди говори «так». Ситуація зажадає від нього раз у раз висловлювати свою лояльність, посміхатися і погоджуватися! Втім, як і у фільмі, згоду Водолія буде справляти на оточуючих воістину чарівну дію. Нехай не завжди посмішка Водолія буде щирою, а слова – від душі, зате вигода, яку Водолій в результаті отримає, виявиться дійсно справжньою!

РИБИ

Сьогодні ймовірно, протягом дня Рибам доведеться займатися зовсім не властивими їм справами. Можливо, їм буде необхідно взятися за нову, незвичну ділянку робіт або ж виною тому буде суєта і порушення планів. Так чи інакше, Рибам в якийсь момент доведеться вирішувати питання, що знаходяться поза їхньою компетенцією, і імпровізувати на ходу. Ця подія внесе різноманітність в життя Риб і може навіть здатися їм кумедною.

zakarpatpost.net