Ужгородського монстра-трансформера хочуть перенести із центра. Давайте його відправимо в останню путь

На сайті Єдина система місцевих петицій з’явилася петиція до Ужгородської міської ради про перенесення пам’ятника жертвам Голодоморів, яку можна підписати за цим посиланням.

Автором петиції виступила Сташина-Неймет Марина Володимирівна. Вона опублікувала її одразу через через кілька днів після появи в Ужгороді пам’ятника, що викликав неабиякий резонанс.

Наразі петиція набрала вже половину із 250 необхідних голосів, які потрібно зібрати за 19 днів. Ужгородці так зненавиділи пам’ятник, що підписують її дуже активно.

Сайт zakarpatpost.net та газета «Неділя Закарпатські новини» першими на Закарпатті виступили проти того, що  пам’ятнику з нагоди трагічних подій не місце в центральній історичній частині Ужгорода.

Після встановлення «Свічі пам’яті», яка викликала величезну хвилю обурень серед ужгородців через зовнішній вигляд питання стало ще більш актуальним.

Із опитаних журналістами містян абсолютно нікому пам’ятник не сподобався.

Тож нарешті з’явилася петиція про перенесення його в інше місце.

У текст йдеться:

«ГО “Наше місто – рідний дім” ініціює зміну місця розташування пам’ятника жертвам Голодомору. Затвердження нового місцезнаходження має відбуватися після проведення консультацій з громадськістю.

Крім того, ми вимагаємо проведення конкурсу з відбору макету з дотриманням всіх відповідних процедур та з подальшим виготовленням меморіалу згідно цього макету».

Наразі петиція поки що набрала 75 голосів із 250 необхідних.

Тому закликаємо ужгородців бути активними!

Нагадуємо, що підписати петицію можна за цим посиланням.

zakarpatpost.net