Гороскоп на 18 грудня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Нині гороскоп обіцяє дуже мобільний і насичений емоціями день.

Зірки сприяють спілкуванню та підвищеній активності, проте є і підступ – емоції часто будуть переважати над логікою.  Іншими словами, ви маєте всі шанси переробити масу справ, однак наскільки ці справи будуть корисні – залишається під питанням. Можливо, що велика частина дня буде витрачена на дрібниці, але в цілому день все одно обіцяє бути продуктивним і прибутковим. Будьте обережнішими в спілкуванні: дипломатичність нині не на висоті.

ОВЕН

Сьогодні запорука успіху Овна в справах – це люди, які його підтримують. Поодинці Овен не зробить і малої частини того, що задумав, зате спираючись на однодумців, здатний перевиконати план! Крім того, Овен може з подивом виявити серед прихильних до себе людей навіть тих, від кого він цього ніяк не очікував. Прислухаючись до їхніх порад і заручившись підтримкою, Овен може сміливо братися за будь-яку, нехай навіть найскладнішу справу.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні день Тельця обіцяє бути завантаженим і метушливим, але продуктивним. Йому доведеться побігати і попотіти, однак при цьому він зуміє з найвигіднішого боку показати себе в справі. Робота буде кипіти в його руках! Не виключено, що саме заслуги нинішнього дня з часом обернуться для Тельця змінами на краще в його житті.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюки будуть буквально випромінювати успіх! Їх внутрішній стан гармонії та впевненості в собі здатен буквально на очах міняти ситуацію і людей навколо в кращий бік. Єдине, чого Близнюкам не треба робити, – це виявляти скромність. Не ховайте свої достоїнства, навпаки – виставляйте їх напоказ. Покажіть всім навколо, що ви вмієте і чого ви варті. Повірте, що оточуючих це порадує, а вас – приємно здивує результат.

РАК

Сьогодні найкраще Раку вдаватимуться повсякденні, поточні справи, однак до них він зуміє підійти творчо. У самій нехитрійроботі Рак здатний виявити свою родзинку, і це розфарбує його будні в яскраві кольори. А ось від великих проектів і починань Раку краще триматися в стороні – нині його мислення не відрізняється глобалізмом, і він ризикує втратити щось важливе. Якщо ж ситуація швидко почне змінюватися і потребувати рішучих дій, Рак навряд чи зуміє все встигнути.

ЛЕВ

Сьогодні на Льва чекає успіх у всьому, що пов’язано з підвищенням його професійного рівня і новими горизонтами! Зірки гороскопу радять йому зайнятися навчанням, піти на курси підвищення кваліфікації, завести нове хобі або просто відвідати місця, де він ще не бував. Лев має можливість переконатися в тому, що навчання – це дійсно світло. Або як мінімум нові знайомства, можливості і перспективи.

ДІВА

Сьогодні більшу частину часу Діві доведеться приймати рішення буквально на бігу. Однак цього мало! Ситуація буде складатися так, що їй необхідно діяти ще швидше, щоб встигнути, – інакше вона ризикує втратити представляються можливості. Зате якщо Діва проявить чудеса спритності, зуміє обійти конкурентів і в кінцевому рахунку взяти перший приз.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні Терези може підвести дипломатичність. Точніше, її нестача, яка протягом дня буде відчуватися оточуючими Терезів людьми досить гостро. Самі ж Терези можуть навіть не підозрювати про те, що їх різкі висловлювання зачіпають чиїсь почуття. Більше того, вони навряд чи повірять, якщо хтось скаже їм про це! Однак факт залишається фактом: Терезам треба уважно стежити за своїм гострим, як бритва, язиком. Інакше це може плачевно позначитися на їхніх взаєминах.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіон буде просто ідеальним виконавцем! Він здатний ловити на льоту побажання оточуючих і спокійно втілювати їх в життя. А ось на місці керівника Скорпіон може відчувати себе незатишно: день не схиляє його до того, щоб проявляти ініціативу і брати на себе відповідальність за результат. Так що краще, що Скорпіон-начальник може зробити – це влаштувати собі вихідний. За той час, поки він відпочиває, Скорпіон-підлеглий встигне переробити масу справ!

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні зірки гороскопу радять Стрільцю задуматися над тим, чи все його влаштовує? Можливо, він втомився від повсякденної рутини? Або в його житті назріли зміни? В цьому випадку Стрільцеві варто зібратися з духом і ризикнути. День цілком підходить для того, щоб він рішуче почав міняти щось у своєму житті. Це можуть бути і глобальні зміни, і менш значні оновлення. Не бійтеся зробити крок назустріч новому, інакше ви ризикуєте надовго застрягти у вчорашньому дні!

КОЗЕРІГ

Сьогодні запорукою успіху Козерога в справах стане гасло «Знання – сила!». Йому варто подумати про те, як підняти планку свого професіоналізму, щоб просунутися в кар’єрі. Можливо, Козерогу є сенс піти на навчальні курси, зайнятися самоосвітою чи трохи попрацювати підмайстром у більш досвідчених колег. Зірки гороскопу обіцяють, що чим більше знань найближчим часом з’явиться у Козерога в голові, тим більше нових дверей відкриється перед ним. І тим привабливою виявляться перспективи.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні день для Водолія буде пов’язаний з пошуком і обробкою інформації, причому ця інформація може бути взята ним з різних джерел! Можливо, якусь частину Водолій почерпне з енциклопедій, іншу – з соцмереж, третю – від оточуючих, а четверту і зовсім складуть його здогадки. Але це не повинно його бентежити: чим більше відомостей – тим краще! Нині Водолій буде відмінно орієнтуватися в інформаційному потоці, беручи до уваги раціональні зерна і відкидаючи все непотрібне.

РИБИ

Сьогодні Риби будуть схильні судити про все надто безапеляційно і різко. Це позначиться і на рішеннях, які вони приймуть, і на взаєминах з оточуючими. Якщо ж мова йде про Риб-начальників, їхнім підлеглим можна лише поспівчувати! Нині для Риб не існує напівтонів, все пофарбовано чорно-білою фарбою. Ну а оскільки білої фарби у них припасено значно менше, ніж чорної, то з важливими питаннями до Риб краще не підходити. Та й з неважливими теж.

zakarpatpost.net