Чому розлучаються закарпатці і які причини вказують у позовних заявах
Що підштовхує закарпатців до розлучення?
Найчастіше в позовних заявах наші землячки вказують банальну шаблонну фразу – не зійшлися характером, також пишуть, що формально вже дано не проживають разом, не ведуть спільне господарство і майже в кожній заяві йдеться про те, що батько не займається вихованням дітей.
Крім того, у кожній п’ятій справі зазначено, що чоловік зловживає спиртними напоями, зчиняє скандали, б’є дружину.
У багатьох справах вказано, що чоловік або зраджує, або на момент подачі судового позову проживає з іншою жінкою. Є й таке, що на момент розлучення, поки чоловік був на заробітках, жінка завагітніла від іншого і при цьому сама ж виявила бажання розлучитися з благовірним, аби узаконити стосунки з новим чоловіком.
Серед причин іноді значиться те, що чоловік не забезпечує родину, ніде не працює, веде паразитичний спосіб життя і не виховує дітей.
Цікаво, що в жодній зі справ не вказана головна причина розлучень – брак довіри, поваги та елементарного спілкування… а, може, просто поговорити чоловікові та жінці взагалі ніколи й не було про що… просто засліплені пристрастю та під впливом застарілих традицій вони цього на початку не бачили?
Також знаково, що на судові засідання у 99 відсотків випадків чоловіки не з’являються, у половині – не приходять навіть жінки, пишуть заяву про те, що просять розглянути справу без їхньої присутності.