Читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини»
Закарпатський тиждень: нові зв’язки, старі проблем і вічна надія…
Відсутність подразнюючих подій – привілея європейців. Схоже, минулої семиденки закарпатці нею скористалися. Тиждень мляво перетік у календарну і погодну весну, подарувавши нам надію на розбудову інфраструктури прикордоння і небесного простору, приклад подолання корупції та нові туристичні перспективи. Словом, життя триває і обіцяє бути цікавим…
Інформаційне поле Закарпаття нагадує випалену пустелю
Минулого тижня двічі довелося з’їздити на Львівщину. Задоволення нижче від середнього. Транспортна галузь ледве зводить кінці з кінцями, людей їздить зовсім небагато, хіба що перед самим Львовом набивається ціла казкова рукавичка. Висновок: провінція деградує, люди щось заробляють тільки у великих містах, та й то їхній бізнес там якийсь надто непевний.
Єврозбочення
У такий благодатний час гріх не вставити і своїх п’ять копійок у скандальну розмову, що розгорілася довкола відбору українського учасника для участі у цьогорічному конкурсі Євробачення
Владика Варсонофій: «На його плечах важкий хрест»
Єпископ Ужгородський та Закарпатський УПЦ розповів про будівництво кафедрального собору, нових святих, перенесення Різдва, мироточиві ікони та переходи громад до помісної церкви
Зараз питання релігії у центрі посиленої уваги закарпатців. Надання Україні Томосу обговорюється протягом останніх місяців дуже актуально. Багато хто виявляє свідому позицію і розуміє, що Україні потрібна українська церква. І це підтримують не лише православні, але й греко та римо-католики, а також багато протестантів. Але, на жаль, поки що до помісної церкви готові долучитися не всі громади.
Чоп: дитяча музична освіта як основа миру і майбутнього громади
Маленька дитяча музична школа у найзахіднішому містечку України – великий осередок культури, толерантності і мультинаціональності
Чоп – найзахідніший форпост України на кордоні з Угорщиною і Словаччиною. Колись цю вузлову транспортну станцію, яка вважалася воротами в Європу, знав весь СРСР. Саме залізниця дала потужний поштовх росту міста наприкінці ХХ ст. За часи радянської влади Чоп став стратегічною точкою Союзу. Сюди направляли спеціалістів з різних республік, тут створювалися робочі місця, стрімко збільшувалася кількість населення. Паралельно з інфраструктурою розвивалися освіта і культура.
Медреформа. Люди налаштовані негативно, але вона принесе позитивні зміни
Медичну реформу закарпатці сприйняли досить насторожено. Як до всього нового, до змін люди поставилися з недовірою. Особливо новацій побоювалися пенсіонери, бо вони звикли до старої системи і вносити якісь корективи у життя та мислення багатьом не хотілося. Утім поступово погляди більшості почали змінюватись. І якщо спочатку люди вперто не хотіли укладати договори з сімейними лікарями, то зараз активно підписують декларації.
Закарпатець хотів сексу з дружиною, а вона його за це зарізала
Мешканку Хустщини чоловік страшенно ревнував і п’яним змушував до близькості
Мати трьох неповнолітніх дітей, уродженка села Олександрівка ніде не працювала, проблем із законом раніше не мала. Але були в неї проблеми з власним благовірним.
Повернувся до дружини з заробітків і застав у ліжку знайомого. Взяв сокиру і вбив його
На ґрунті ревнощів чоловік забив до смерті гостя
Подія трапилася у Міжгір’ї. Поліцію про те, що до районної лікарні доставлено непритомного чоловіка, повідомили медики. Під час надання йому допомоги нещасний помер.
Пенсіонерка з Ужгородського району вбила чоловіка одним ударом ножа… прямо в серце
Закарпатець у молодості лупасив коней, на старості – бив співмешканку, поки вона його не зарізала
Скоріш за все, наміру вбивати чоловіка в жінки не було, просто під час сварки в хід пішов ніж, замахнувшись яким, вона влучила йому в груди.
Як нянько закарпатської баби Анці уміняв м’ясо пацяти, што здохло
Подоїла баба Анця вранці корову, зайшла в хату, а син сидить і читає газету «Неділя Закарпатські новини»… та так уважно, що навіть не почув, що вона на порозі з’явилася.
«Штось такоє інтересноє учитав?» – поцікавилася стара.
Як газета повернула закарпатку до життя
Газета «Неділя Закарпатські новини» змінює життя людей на краще, робить дива, допомагає досягнути успіху і фінансової стабільності.
У минулому році на сторінках нашого видання було опубліковано інтерв’ю з жінкою, що займається наданням послуг у сфері краси. Так трапилося, що матеріалів було так багато, що текст нашої розмови було опубліковано аж через три місяці після запису у прес-центрі.
Жінка знайшла свою біологічну матір після 61 року пошуків
81-річна жінка розповіла про те, як була шокована, коли дізналася, що її 103-річна матір ще жива.
Ейлін Маккен розшукувала своїх батьків з 19 років. І сказала, що вона – найщасливіша людина, після того як її пошуки нарешті мали успіх.
Як закарпатець хотів зловити найменшу в світі лисицю та нагодувати лемура
На Закарпатті дуже модно відпочивати у Європі, возити дітей у Ніредьгазу (Угорщина) в зоопарк і розповідати, що всюди гарно, лише не вдома.
А тим часом в Україні є не менш гарні та якісні розважальні комплекси з атракціями, зоопарками та незабутніми видовищами як для малечі, так і для дорослих.
Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».
Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!
У продажу із 8 березня.