Погода у Закарпатті на сьогодні, 22 травня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде дощити.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +13, удень – +17.

Весь день буде хмарним. Вранці очікується дощ, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати.

У Хусті – +12 уночі і  +17 удень. З ранку до самого вечора у Хусті небо буде вкрите хмарами. Дощ йтиме весь день, а до вечора може стати сильнішим.

У Воловці – +9 уночі і  +13 удень. У Воловці сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Сильний дощ йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

У Сваляві – +10 уночі і  +14 удень. Протягом усього дня у Сваляві буде триматися хмарна погода. Вранці очікується сильний дощ, після обіду – дощ із грозою, ближче до вечора – сильний дощ.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +12, денна – +17.

Протягом усього дня у Тячеві буде триматися хмарна погода. Дрібний дощ йтиме весь час. У другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора.

У Перечині – нічна температура становитиме – +13, денна – +17.

У Перечині протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. З самого ранку йтиме сильний дощ, під вечір його змінить дощ із грозою.

У Великому Березному – вночі – +12, удень – +16.

У Великому Березному хмарна погода буде триматися до самого вечора. Увесь день йтиме сильний дощ, який до вечора повинен послабшати.

У Берегові та Виноградові – вночі – +13, удень – +19.

Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Увесь день йтиме дрібний дощ, який до вечора може посилитися.

У Міжгір’ї – уночі  +9, вдень – +13. У Міжгір’ї протягом усього дня погода буде похмурою. Протягом усього дня очікується сильний дощ.

У Рахові – уночі +7, вдень – +11. З ранку до самого вечора у Рахові небо буде вкрите хмарами. Увесь день йтиме сильний дощ, який удень може посилитися, але до вечора почне слабшати.

 22 травня вшановується пам’ять святителя Миколи. У народі це свято найбільш відоме під назвою Микола Весняний. Обидва Миколи – і Зимовий (19 грудня), і Весняний – погоду встановлюють. “Микола Весняний – з теплом, Микола Зимовий – з морозом”. Цим днем знаменується кінець весни і початок передліття (з 22 травня по 10 червня). На Миколая можуть бути грози, дощі: “Дощ у травні хліба піднімає”.

Народні прикмети на 22 травня

  1. Дощ на Миколу весняного – до хорошого урожаю.
  2. Якщо на Миколу жаби заквакала, то овес буде хороший.
  3. До святого Миколая не стригли овечок, не сій гречки, не купайся в водоймах.
  4. Сон з 21 на 22 травня збудеться у людей, які народилися в цей день. Сновидіння, побачене вдень 22 травня, виповниться через 5 років, коли ви вже про нього забудете.

zakarpatpost.net

Comments are closed.