Закарпатські вовчиці, готуйтесь! До Верховної Ради йде Винник зі своєю партією

[Total: 0    Average: 0/5]

У мережі з’явилася інформація, що український секс-символ, поп-співак Олег Винник зібрався балотуватися до Верховної Ради на дострокових парламентських виборах 21 липня.

https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2018/08/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%94%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA-1.jpgПро це повідомила журналістка і ведуча Яніна Соколова у студії телеканалу ATR у розмові з журналістом Айдером Муждабаєвим, пише Рубрика.

Так, за словами Соколової, їй написав незнайомий чоловік і запропонував взяти участь у парламентських виборах у складі нової політичної партії “Моя стабільність”, де першим обличчям є Олег Винник. Також у списку і народний артист України Віктор Павлік.

“Я не знаю, де вони дістали мій номер, чоловік, який писав мені, сказав, що контактами поділився Віктор Павлік, а з ним, зі свого боку, Фагот (лідер гурту ТНМК). Це вже сьома партія, яка запропонувала мені увійти до їхніх списків”, — висловилася Яніна.

Соколова зазначила, що відмовилася від “настільки привабливої пропозиції”. При цьому вона не уточнила, чи фейковою була ця інформація, чи правдивою.

Також Яніна показала Муждабаєву переписку з цим чоловіком на своєму смартфоні, проте в кадр відео це не потрапило.

zakarpatpost.net

Comments are closed.