Гороскоп на 16 серпня 2019 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні гороскоп ідеально підходить для дружніх посиденьок, що ні до чого не зобов’язують, прогулянок. А ось для серйозних справ, на жаль, день годиться мало.

Зірки схиляють до того, щоб на час розслабитися і забути про проблеми, глянувши на світ через рожеві окуляри.

Саме з цієї причини братися за важливі, відповідальні справи сьогодні по можливості не варто: неадекватна оцінка ситуації загрожує обернутися серйозними прорахунками. Зате політ фантазії здатний подарувати незабутні відчуття у творчості і любові.

ОВЕН

Сьогодні у Овна може народитися грандіозна ідея з приводу перебудови свого будинку. Ідея ця буде в усіх відношеннях симпатична, ось тільки втілювати її в життя категорично не рекомендується. Овен не схильний переживати з приводу реалістичності своїх задумів, і в творчому пориві цілком може замахнутися на знесення несучої стіни або якось ще потоптати всі будівельні норми і правила.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні всі думки і плани Тельця будуть відрізнятися надзвичайною глибиною і яскравістю. І неважливо, що ці ідеї чи коли-небудь втіляться в реальність. Ну і що? Помріяти, врешті-решт, теж буває корисно. Цей день обіцяє подарувати чимало щасливих хвилин тим Тельцям, які володіють творчою фантазією. Втім, і для інших день буде досить непоганий.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні день обіцяє пройти у Близнюків досить спокійно, але тільки спокій це буде удаваним. Насправді Близнюкам просто захочеться на час відмахнутися від проблем, пов’язаних з фінансами або відносинами. Іноді така політика закривання очей буває корисною, ось тільки не треба забувати, що самі проблеми при цьому нікуди не зникають, і вирішувати їх все-таки доведеться. Але не нині.

РАК

Сьогодні  в душі у Рака буде вирувати якщо не котел, то, як мінімум, казанок з протиріччями. З одного боку, йому захочеться бути стриманим, з іншого ж – навряд чи це вийде. Якщо Рак не хоче, щоб у котла в його душі зірвало кришку, то йому не варто намагатися заганяти свої емоції вглиб. У понеділок Раку краще відразу сказати людині в очі все, що він думає, ніж намагатися зам’яти ситуацію.

ЛЕВ

Сьогодні зірки гороскопу будуть схиляти Льва бездумно плисти за течією, не звертаючи уваги на різного роду проблеми і непорозуміння. Навіть від тих справ, які вимагають термінового втручання, теж захочеться відсторонитися. Так до вечора Лев і буде перебувати в цьому щасливому безтурботному стані. Увечері ж він може з подивом виявити, що проблеми самі собою нікуди не зникли. Рано чи пізно вирішувати їх все одно доведеться.

 ДІВА

Сьогодні Діві буде складно утримувати в собі свої емоції і бажання. Ховати голову в пісок і намагатися стримувати свої пориви навряд чи вийде – почуття раз у раз будуть наполегливо нагадувати про себе, так і намагаючись вирватися назовні. Найкраще, що можна в понеділок порадити Діві, – це знайти для своїх почуттів якийсь безпечний громовідвід. Інакше можна вибухнути!

ТЕРЕЗИ

Сьогодні  в душі у Терезів романтичність чудесним чином буде уживатися з практичністю і ощадливістю. В яких би хмарах в понеділок ви не витали, десь в глибині мозку буде сидіти уважний бухгалтер з великими канцелярськими рахунками. Цей бухгалтер і не дозволить замріяним Терезам наробити великих дурниць.

СКОРПІОН

Сьогодні у Скорпіона є хороший шанс збагатити і урізноманітнити свій внутрішній світ. Непогано витратити вільний час на спілкування з цікавими людьми на форумах або в реалі, завести нові знайомства. Це тим більш корисно, що до активних дій день не схиляє. Справи будуть викликати у Скорпіона апатію і просуватися мляво. Так на що ще витрачати час, як на розмови?

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрільця будуть раз у раз долати гострі напади самоїдства і самокопання. Думки раз у раз будуть повертатися до невтішного вердикту: «треба було зробити інакше» і «сам винен». Постарайтеся не надто захоплюватися подібним самобичуванням. Досить просто зробити висновки на майбутнє, щоб більше вже не повертатися до цієї теми.

КОЗЕРІГ

Сьогодні в душі у Козерога прокинеться активний теоретик, проте розбудити практика у нього не вийде. Весь день Козеріг ризикує провести в нескінченних роздумах на тему, що, як і в якому порядку йому слід робити. Думок цих буде багато, і всі вони будуть на подив хороші. Шкода тільки, здійснити хоч щось з цих задумів у понеділок навряд чи вийде.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолій буде весь день намагатися тримати себе в руках, не реагуючи на прикрі непорозуміння. Непорозумінь же обіцяє бути багато. Навколишні, як на зло, будуть вести себе нелогічно і непослідовно. Найцікавіше, що проявити стриманість у Водолія, швидше за все, вийде. Але напруга в душі залишиться і буквально через день-другий може прорватися в будь-якій сварці. Так може, не треба збирати напругу, а відразу розставити всі крапки над «i»?

РИБИ

Сьогодні спроби звалити на Риб будь-які справи, що не входять в коло їх прямих обов’язків, ні до чого не приведуть. Та й до обов’язків Риби будуть схильні ставитися не надто відповідально. Зате в понеділок у Риб настільки загостряться таланти дипломата, що ця ситуація навряд чи їм зашкодить. День обіцяє пройти спокійно, а рішення будь-яких проблем з чистою совістю можна відкласти на потім.

zakarpatpost.net