Кришка тріснула. Чому iPhone 11 провалив тест на міцність

[Total: 0    Average: 0/5]

20 вересня стартували офіційні продажі iPhone 11. Перші власники на власному досвіді вирішили перевірити слова глави Apple Тіма Кука. Він стверджував, що нові смартфони мають найміцніше скло, яке коли-небудь використовувалося в смартфоні.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Редактор ресурсу Tom’s Guide Марк Спунауер спростував слова, впустивши придбаний смартфон з висоти менше 1 м, після чого екран iPhone 11 Pro тріснув, пише Сегодня.

“Щоб побачити, наскільки довговічний iPhone 11 Pro, я навмисно впустив трубку з висоти 1 метра на бетон. Звичайно, це не дуже високо, зате дає уявлення про міцність пристрою. Прямо біля магазину Apple, де люди вишикувалися в чергу, щоб купити нові смартфони Apple, я випустив з рук iPhone 11 Pro”, – сказав Марк Спунауер.

Стрес-тест iPhone 11 Pro показав, що може статися зі смартфоном, якщо його випадково впустити з кишені, забувши при цьому надіти чохол. 5,8-дюймовий OLED-екран мобільного апарату вартістю $ 999 миттєво покрився тріщинами і глибокими сколами від верхнього лівого кута до нижнього правого.

Але задня частина смартфона виявилася витривалішою. Перший тест на міцність iPhone 11 Pro витримав відмінно – після падіння з 1 метра висоти ніяких пошкоджень не було зафіксовано, але лицьова частина покрилася тріщинами сильніше. Другий кидок “на спину” з тієї ж висоти навіть нових подряпин не додав. На третій раз висота була збільшена до 1,7 метрів, після чого задня кришка iPhone 11 Pro все-таки тріснула в декількох місцях.

zakarpatpost.net

Comments are closed.