Уряд відклав штрафи для “євробляхерів” до 1 січня 2020 року

Запровадження штрафів для власників автомобілів нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації відкладено до 1 січня 2020 року.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Про це на брифінгу за результатами засідання уряду сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, пише Укрінформ.

Він зазначив, що необхідне розпорядження буде надано органам поліції.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада України 12 вересня ухвалила закон, відповідно до якого строк, протягом якого власники авто на єврономерах можуть розмитнити авто без штрафів, збільшено з 270 до 360 днів. Тобто штрафи для власників нерозмитнених авто відтермінували ще на 90 днів – до 20 листопада 2019 року. Президент підписав цей закон 20 вересня 2019 року.

Раніше депутати вже відтерміновували на 3 місяці, до 22 серпня, запровадження штрафів для власників авто на єврономерах.

8 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила закони, що встановлюють пільговий термін (тимчасовий) розмитнення автомобілів і посилюють відповідальність громадян за використання автомобілів на єврономерах. За керування нерозмитненим автомобілем з іноземною реєстрацією передбачено штраф до 170 тис. грн.

На нараді з питань розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, яка відбулася 21 серпня в Мінінфраструктури, було вирішено за час відтермінування санкцій, який запропонував Президент Володимир Зеленський, розробити новий законопроєкт про порядок розмитнення авто.

zakarpatpost.net

Comments are closed.