Москаль: «Виховні заходи», що проводить на камеру президент, дуже подобаються простим людям

[Total: 0    Average: 0/5]

На сайті Главред відбувся чат із політиком, колишнім головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем. Звільнившись з посади голови Закарпатської ОДА, Москаль брав участь у парламентських виборах як самовисуванець, балотувався по 106-му окрузі на Луганщині, але програв.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Поки що Геннадій Геннадійович повернувся додому у Чернівці – відпочиває після п’яти років без відпусток. Розповідає, що найкращий відпочинок для нього – кататися по горах на квадроциклі або гірському велосипеді, інколи долаючи по 300 кілометрів за день.

Але додає, що без роботи довго сидіти не буде – впевнений, що швидко її знайде, або вона його. Подаємо зі скороченнями стенограму чату із Геннадієм Москалем.

– Що ви думаєте про публічні покарання чиновників, які проводить Зеленський? Зокрема, як оцінюєте його «виховну роботу» серед митників на Закарпатті?

– Коли Зеленський приїздив на Закарпаття, я вже не був головою Закарпатської ОДА,  мене там не було. Президент є гарантом прав і свобод громадян. А звільнення чи вичитування митників точно не є його функціональним обов’язком. Знаю, що після зміни влади звільнили багатьох не тільки на Закарпатті, а в усіх областях західної України. Однак такі «виховні заходи», що проводить на камеру президент, дуже подобаються простим людям. Українці від цього в захваті. Але чи матиме це якийсь ефект – чи стануть від цього більш чесними та відповідальними чиновники? Тут у мене є великі сумніви.

Повний  текст читайте тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини».

zakarpatpost.net

Comments are closed.